Dětský tábor se zvířaty na statku

Vyjížďka - Dětský tábor na statku Drahonice Bedly - Dětský tábor na statku Drahonice Putim - Dětský tábor na statku Drahonice Večeře - Dětský tábor na statku Drahonice ZOO - Dětský tábor na statku Drahonice Valník - Dětský tábor na statku Drahonice

Děti budou ubytované přímo na statku v každodenním kontaktu se zvířaty a životem zde. Poznají naživo nejen koně ale další zvířata běžně chovaná na farmách v ČR.
Děti si vyzkouší činnosti spojené s péčí o hospodářská zvířata a jejich chovem, jako je krmení a příprava potravy, čištění a další běžné činnosti na statku.

Logo Tábor se zvířaty Drahonice

Ubytování a stravování

Děti budou ubytovány na statku v hezkých pokojích pro 4-6 osob. Při ubytování dětí bude dbáno, aby na pokojích spolu vždy byly děti stejného pohlaví a přibližně stejného věku. Sprchy jsou společné s teplou vodou po celý den, záchody oddělené pro holky a kluky.

Stravování je přímo v areálu 5x denně. Celý den bude k dispozici čaj nebo voda se šťávou v neomezeném množství a bude dbáno na dodržování pitného režimu.

Děti si budou mít možnost zakoupit některé pochutiny, ale budeme dbát, aby nezdravých potravin nebylo zbytečně mnoho, takže jednu zmrzlinu denně ano, ale 5 pytlíků chipsů na den určitě ne. Pokud bude třeba zajistit pro dítě speciální stravu (např. bezlepkovou dietu) je nutno toto zvýraznit v přihlášce na tábor a s rodiči budeme stravu konzultovat tak, aby dítě bylo s jídlem na táboře pokud možno co nejspokojenější.

Vyjížďky na koních

V průběhu našeho tábora s koňmi (máme koně se kterými děti mohou být v kontaktu celý den) je možné se objednat také na vyjížďku na koni. Informace v odkazu níže.

Obrazek Dětský tábor na statku Drahonice

Budovy, společenská místnost, ložnice pro děti

Klikněte na fotografii pro zvětšení a procházení

Obrazek Dětský tábor na statku Drahonice

Co si vezmu s sebou

Hotovost 2000 Kč (rozdíl mezi zálohou a cenou tábora) + 350 Kč za každou objednanou vyjížďku.
Dejte dítěti kapesné 500 Kč na vstupenky, zmrzlinu, jízdné apod. Budeme se snažit, aby děti peníze použili jen na nutné výdaje. Pravděpodobně tedy část peněz přivezou zpět.

Pokud jste Vašemu děcku objednali vyjížďku na koni, zabalte mu s sebou helmu. (Stačí cyklistická nebo lyžařská helma.)

Seznam potřeb pro spaní na táboře

Oblečení

Zvirata na statku Drahonice Obrazek

Výčet součástí oblečení včetně prádla necháme na zkušenostech rodičů. Je třeba ale počítat s tím, že na táboře bývá občas pořádná zima.
Pro jistotu tedy přikládáme seznam věcí, které by neměli chybět, kromě obyčejných věcí jako jsou ponožky, spodní prádlo, trička, tepláky a kraťasy,
nezapomeňte prosím na plavky, obuv na koupání, čepici proti slunci, rezervní dlouhé kalhoty, větrovku nebo sportovní bundu, pláštěnku, holínky, pevné boty a sportovní obuv.

Hygienické potřeby

Kartáček na zuby, pasta, hřeben, ručníky, opalovací krém, repelent, šampon na vlasy

Jídelní potřeby

Ešus s víčkem - ale stačí i jedna větší a jedna menší miska (na saláty), jídelní příbor, malá lžička, hrníček a láhev na pití, utěrku na nádobí

Ostatní osobní potřeby

Spací pytel nebo deka, baterka, zásobní baterie, psací potřeby, sáček na špinavé prádlo. Doporučujeme vše sbalit do kufru nebo cestovní tašky. Děti vybavte kapesným ca. 300 Kč. To poslouží jako vstupy do zoo a jízdné na vlak. Na nic jiného děti peníze potřebovat nebudou, neboť stravování je 5x denně a v případě výletů dostanou děti svačinu s sebou.

Upozornění pro rodiče

Obrazek Dětský tábor na statku Drahonice

Na výletech

Klikněte na fotografii pro zvětšení a procházení

Přidejte se k nám na Facebooku

Community
Penzion Zámek Drahonice banner