Letní tábor na statku s koňmi a ostatními hospodářskými zvířaty

Vyjížďka - Dětský tábor na statku Drahonice Bedly - Dětský tábor na statku Drahonice Putim - Dětský tábor na statku Drahonice Večeře - Dětský tábor na statku Drahonice ZOO - Dětský tábor na statku Drahonice Valník - Dětský tábor na statku Drahonice

Pořádáme letní pobyty dětí na statku v hezkém prostředí jižních Čech. Na našem táboře je možno dítě přihlásit na vyjížďku na koni.
Během pobytu se děti seznámí se životem na statku, poznají naživo nejen koně ale i mnoho dalších hospodářských zvířat.

Logo Tábor se zvířaty Drahonice

Vyjížďky na koních

Zvirata na statku Drahonice Obrazek

V průběhu našeho tábora s koňmi (máme koně se kterými děti mohou být v kontaktu celý den) je možné se objednat také na vyjížďku na koních.

Vyjížďky se uskuteční v jízdárně, kam děti sami dopravíme. Vyjížďka trvá minimálně jednu hodinu.

Je možné Vašemu dítěti objednat až dvě vyjížďky (Zabalte mu s sebou helmu.) nebo také žádnou.

V ceně tábora nejsou započítané. Dětem, které budou mít o projížďky na koni zájem, budou tyto zajištěny v ceně 350 Kč/hod. Po absolvování projížďky se děti zařadí opět mezi ostatní a budou pokračovat v denním programu.

Při přihlašování Vašeho děcka na tábor, můžete hned objednat jednu nebo dvě vyjíždky. Cena, kterou zaplatíte za tábor, se tím zvýší o 350 nebo o 700 Kč. Více vyjížděk není možno zajistit, protože by to narušilo naplánovaný program tábora na statku.

Pobyt u koní i vyjížka jsou zajištěny zkušenými profesionály v práci s koňmi i s nezkušenými jezdci včetně malých dětí z Ranče u Korků

Fotografie z vyjížděk

Klikněte na fotografii pro zvětšení a procházení

Obrazek Dětský tábor na statku Drahonice

Přidejte se k nám na Facebooku

Community