Dětský tábor se zvířaty na statku

Vyjížďka - Dětský tábor na statku Drahonice Bedly - Dětský tábor na statku Drahonice Putim - Dětský tábor na statku Drahonice Večeře - Dětský tábor na statku Drahonice ZOO - Dětský tábor na statku Drahonice Valník - Dětský tábor na statku Drahonice

Pořádáme letní pobyty dětí na statku v hezkém prostředí jižních Čech. Statek Drahonice se nachází nedaleko měst Písek a Strakonice.
Během pobytu se děti seznámí se životem na statku, poznají zvířata, které zde chováme, a zjistí, co obnáší péče o tyto zvířata.

Logo Tábor se zvířaty Drahonice
GDPR EU logo

Zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů

Kdo jsme?

Jsme statek v jižních Čechách, chovámě zvířada a provozujeme zemědělskou činnost. nabízíme ubytování, dětské tábory a stavební činnost

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč?

Média

Neshromaždujeme informace o žádných obrázcích a videích, uveřejňujeme pouze fotky přírody, statku a skupinové fotky. Neoznačujeme osoby na fotkách.

Kontaktní formuláře

Z našeho kontaktního formuláře odesíláte v sekci Kontakty odesíláte Vaši e-mailovou adresu a text zprávy. Uchováváme je zamčené pod silným heslem na našem vlastním serveru. Používáme je jen na komunikaci mezi námi a Vámi, nikomu je nesdělujeme. Cestou přes internet jsou data zašifrována a zabezpečena proti zcizení. To platí i pro vše co případně odešlete v sekci Přihláška

Analytika

Používáme údaje z Cokies pro statistiky o náštěvnosti našeho webu, ale nejsou to osobní data, na jejichž základě bychom Vás jako návštěvníka našich stránek identifikovali. Pouze pro účely statistik návštěvnosti tohoto webu pomocí služby Analytics od společnosti Google zpracováváme údaj o Vašem internetovém prohlížeči a operačním systému. Nejosobnější údaj, který je tam vidět je z jakého jste města. Společnost Google dodržuje striktně legislativu zemí EU. Neshromaždujeme osobní data pomocí Cookies na webu.

S kým sdílíme vaše osobní údaje?

S nikým dalším!

Jak uchováváme vaše údaje?

Údaje z formulářů (Váš email) jsou na našem účtu zaheslované silným heslem na našem vlastním počítači s uzamčené místnosti. pokud si přihlášku vytiskneme, nevynášíme ji z uzamčené kanceláře a házíme to do kamen (doslova) hned po skončení tábora.

Jaká máte práva?

Můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z právních nebo bezpečnostních důvodů. Ve formuláři, který je třeba vytisknout a přívést s sebou na tábor můžete určité položky odmítnout, tedy nesouhlasit, a my to budeme respektovat.

Dodatečné informace

Jak chráníme vaše osobní údaje?

Jsou přenášeny zabezpečeným protokolem https. Uloženy v účtu zabezpečeném silným heslem. K přístupu používáme počítač s firewalem a antivirem.

Jaké máme postupy při úniku informací?

Nemáme zkušenost s jakýmkoliv únikem informací. V případě havárie budeme jednat neprodleně a případně spolupracovat s policií ČR.

Od kterých třetích stran získáváme osobní údaje?

Od služby Google Analytics. Nejedná se o osobní údaje, ale o čas návštěvy našeho webu, dobu trvání návštěvy, Ip adresu (nikomu dál nepředáváme, vše je chráněno silným heslem a veškerých zabezpečením našeho účtu společnosti Google)

Penzion Zámek Drahonice banner